13. kapitola - S pravdou ven...

20. února 2007 v 20:02 | happy |  Taková normální holka

Zdravíčko, všem...
Je tady další kapitola. A zase se mi do ní nepodařilo nacpat to, co jsem chtěla! No, tak snad příště. :oD
Každý máme svá tajemství, ale co se stane, když už tajemství nebude tajemstvím? Přiznáte se ke svým zločinů nebo budete vše tutlat? Co si tedy nakonec zvolí Sirius? Dokáže vyjít s pravdou ven?

"COŽE!!!" ozvalo se dvojhlasně od Denise i Siriuse. V tu chvilku se James začal dávit kouskem brambory…
"Markusi!" zvolala Denise jakýmsi poraženeckým tónem.
"Co je?"
"Proč jsi to udělal?" přimhouřila oči a probodávala ho ostřížím zrakem. Markusovi docela naháněla strach.
"Co blázníš? Vždyť jde jenom o soutěž… A navíc, abys věděla, máš velkou šanci vyhrát!"
To už Lily nevydržela. James se totiž začal dusit ještě víc, takže ji nezbývalo nic jiného než ho trefit pořádně do zad. Kus brambory skončil v Petrově talíři.
"To je nechutný," ozval se Remus zpoza knížky.
"Teda, Lily, netušil sem, že máš takovou ránu."
"Ještě toho o mě hodně nevíš," řekla. Ale tón, jakým to řekla, byl hodně podezřívavý. James se na ni udiveně podíval.
Nenápadně kopl pod stolem Tichošlápka, který pozoroval rodící se hádku Denise a Markuse. V obličeji měl podivný výraz. Zamyšlený, ale tak trochu i poraženecký…
Hodil na něj výraz typu co-se-děje? Sirius, místo odpovědi, pouze pokýval hlavu ve stylu je-po-mě. James to zprvu nechápal, ale po šílené Siriusově gestikulaci mu pomalu začal docházet význam jeho slov.
Nakonec se oba "nenápadně" zvedli a zamířili si to ven ze síně.
"Někam jdete?" zeptala se Lily, když se oba najednou zvedli od stolu.
"Jo, máme ještě s Tichošlápkem nějakou práci, lásko," řekl James a vlepil ji polibek do vlasů. V tu chvíli ji začalo být už zcela jasné, že tady něco nehraje. Ta jejich gestikulace během jídla nešla přehlédnout, navíc poznala, že Sirius při zmínce královny plesu nějak pobledl.
Na nic nečekala a vydala se okamžitě za nimi.

"… co když se to dozví?" jasně poznala Siriusův hlas. Byl v něm náznak zoufalství.
"A od koho, hm? Víme to jen my dva a Remus. Znáš Remuse, ten to nikomu neřekne." To byl zase James.
"Jamesi, já nevím. Mám špatné tušení. Jestli praskne, to že jsem ji sbalil jen proto, abych vyhrál sázku, nedopadne to dobře," hlesl.
"Já to věděla!" zajásalo Liliino já. "Věděla jsem, že to nebude jen tak…"
Na nic nečekala a vylezla zpoza rohu, kde se schovávala.
"Já jsem to věděla!" křikla, až oba leknutím nadskočili.
"Lily, miláčku, co ty tady?" vykoktal ze sebe James, který byl z její přítomnosti dost překvapený.
"Já jsem to věděla!" zopakovala se. "Jak jsem jen mohla být tak blbá a nevšimnout si toho," zanaříkala, ale hned na to probodla oba pohledem plného znechucení.
"O-o čem to mluvíš?" ozval se Sirius. Bylo mu okamžitě jasné, že je slyšela. Tohle mohl být konec vztahu s Denise. A to nechtěl.
"Ještě se tak blbě ptej. Já jsem hned věděla, že to rande s Denise není jen tak. Bylo za tím něco víc, věděla jsem to, ale pak jste mě dokázali uchlácholit… Pche, všechno jí řeknu!" s tím se otočila na podpatku, rozhodnutá odejít pryč.
"NE!" vykřikl Sirius. Popadnul ji za ruku a zatáhnul zpátky.
"To nemůžeš!" namítnul zoufale.
"A proč ne? Má právo vědět, že ji jenom taháš za nos… Copak si toho už nevytrpěla dost? Siriusi, vždycky jsem věděla, že jsi holkař a neumíš být věrný, ale co je moc, to je moc. Denise je moje kámoška a nedovolím, abys s ní zacházel, jako s kusem hadru," zavrčela.
"Ale nejvíc mě mrzí," pokračovala, "že ty ses k tomu podvolil," smutně se usmála na Jamese. Tolik ji to ranilo. Milovala ho a bezmezně mu věřila, a on? Co udělal? Lhal ji… Možná by ještě lež připustila, ale nikdy bych nedovolila, aby to byla lež o kamarádce, která ji byla skoro sestrou…
"Ale počkej, to není tak, jak si myslíš," snažil se Sirius.
"A jak to teda je? Snad mi tady nechceš vykládat o tom, jak ji bezmezně miluješ, že by si pro ni byl ochotný obětovat cokoliv. Nejsem tak naivní."
"Ale to je pravda," hlesl Sirius a stočil pohled do země.
"A to ti mám jako věřit?"
Zpříma se na ni podíval a pak lehce přikývnul.
"Víš co? Je mi to jedno. Klidně jí to řekni, ale Denise určitě uvěří tomu, že ji miluju. Proč bych s ní jinak pořád byl?" Siriusova slova dávala smysl. Dost velký, aby o tom začala vážně uvažovat. Chvilku si ho prohlížela.
Se Siriusem se nikdy moc nebavila. Ale znala ho tak jako každý na škole. Velký holkař, který bude mít každou, na kterou si ukáže… Vždycky sršel dobrou náladou, byl plný sebevědomí... Ale teď? Stál před ní jiný člověk. To poznala, ale co když na ni hrál nějakou další špinavou hru? Pokusí se mu uvěřit.
"Tak dobře. Neřeknu jí to." Sirius si oddychnul.
"Řekneš jí to ty," dodala.
"Cože? A proč? Vždyť se o tom nemusí dozvědět."
"Ty tomu nerozumíš. Tady nejde už jenom o tebe a sázku. V tom je mnohem víc," dodala tiše.
"A co?"
"Já… já nemůžu ti to říct."
"Ale proč?"
"Protože…" Proč vlastně? Protože jsem jí to slíbila? Protože nechtěla, aby to někdo další věděl? Protože nechtěla, aby si na ni všichni ukazovali prstem? Nikdy nezapomene, když Denise celé noci probrečela. Jenom proto, že si z ní někdo, koho měla ráda, utahoval.
Ale Sirius si z ní neutahuje. Má právo to vědět, i když by si to nepřála.

"Tak dobře, řeknu ti to. Pamatuješ na Simona Burnese?"
"Toho z Havrapáru? Pokud vím, loni vyšel školu…"
"Jo, ten. Denise s ním chodila."
"Cože?" ozval se James, který to všechno v tichosti sledoval. "Pokud vím, ten si vybíral jenom samé krasavice. Ten že chodil s Denise?" Lily na něj vrhla nevraživý pohled, ale nakonec se obrátila zpět na Siriuse.
"Jo, je to tak. Chodili spolu něco přes dva týdny, dokud se s ní nevyspal. Pak dělal, jakoby ji neznal. Denise se přímo od něj dozvěděla, že to všechno byla jen sázka."
"Tak proto…" šeptl Sirius.
Lily ho neslyšela, proto pokračovala dál. "Denise se tenkrát do něj zamilovala. A dost jí to sebralo, když ji takhle odkopnul," dokončila své vypravování.
"Teď už tomu rozumím, proč se bála navázat další vztah. Ale, Lily, chci aby si věděla, že já to s ní myslím opravdu vážně. Nechci ji nějak ublížit."
Lily si povzdechla. "Dobře, věřím ti, ale měl bys to Denise říct, než se to dozví od někoho jiného."
Sirius se na ni neurčitě podíval.
"Myslíš, že je to dobrý nápad?"
"Neblázni, jestli se to dozví od někoho jiného, bude to ještě horší…"
"A kdo by jí to řekl? Víme to jen my a Remus."
Lily zakroutila hlavou. Měla nepříjemné tušení, že tohle nedopadne dobře. "Nevím, mohlo by někomu něco uklouznout. Řekni jí to, bude to tak lepší."
Sirius si povzdechl. "Ještě si to rozmyslím." Nechal Lily a Jamese stát na místě a zamyšlený se vydal pryč. Musel si to všechno utřídit v hlavě.
"A ty, Pottere," otočila se na svého přítele, "mi tohle všechno vysvětlíš." Bodla do něj prstem.
"Ale, Lily, zlatíčko…" usmál se na ni sladce, ale její pohled dával jasně najevo, že to nebude zrovna nejlehčí.
"Pojď!" řekla přísně a vyšla do prázdné chodby směrem ke schodům. James se tedy se svěšenými rameny vydal za ní.
Všichni si mysleli, že jejich rozhovor nikdo neslyší. Ale pletli se. Jen co se Lily a James vytratili z chodby, z jednoho z přístěnků se vynořila vysoká černovláska.
"Jen počkejte," řekla se zlomyslným úsměvem.
"Ještě poznáte, kdo je to Bellatrix Blacková…"
Byly to už dva dny, kdy Markus oznámil Denise zprávu ohledně přihlášení na ples. Byla z toho dost rozladěná, ale snažila se to nedat na sobě znát.
Ale kdo ví, třeba jí vůbec nevyberou. I když na druhou stranu… Nemuselo by to být zas tak hrozné.
"Co to melu? Já se toho nemůžu zúčastnit."
"A proč ne? Máš šanci."
"To nejde."
"Všechno jde, když se chce."
"Ale… ale…"
Marně se snažila sebe sama přemluvit, že královnou plesu nechce být. Že je to jenom nějaká hloupá soutěž, pro krásné dívky. Jenže představy byly silnější než ona.
Bála si to přiznat, ale už několikrát se přistihla při představách sebe jako královny plesu. Jak stojí na pódiu a všem děkuje za jejich podporu. K tomu krásné šaty… korunka na hlavě… Zatřepala hlavou.
"To je blbost," pak se opět začetla do knihy. Přesto ji myšlenky utíkaly častěji jinam než ke knize.
Sirius ji zamyšleně pozoroval. Lily na něj neustále naléhala, aby jí vše řekl, ale pořád se k tomu neodhodlal. Zvažoval všechna pro a proti, jenže pokaždé dospěl k závěru, že když se to nedozví, nic se nestane. Ale pak se tady objevil ten červíček strachu, který mu jasně říkal, že pokud to neudělá, Denise se to dřív nebo později dozví.
Udělá to, teď nebo nikdy… Rázně se postavil, rozhodnutý jí to říct. Udělal několik kroků. Ale každým krokem, kterým ji byl blíž, se jeho rozhodnutí ztrácelo v nenávratnu.
"Ahoj, Siriusi." Zvedla oči od knihy a usmála se na něj. Nechce přijít o ten úsměv.
"Ahoj," pozdravil ji i on a sedl si vedle ní.
"Potřebuješ něco?"
"Ne… Vlastně, jo," řekl váhavě. Jak to má udělat? Jak jí říct, že je příčinnou jedné hloupé sázky? Do háje, všechno je tak komplikované…
Podívala se na něj těma svýma modrýma, pronikavýma očima, které mu vždycky dokázaly dát radost. Ale teď jako kdyby vycítily jeho vinu.
Podívala se na něj tak zvláštně až podezíravě. Slova se mu najednou ztrácela z úst. To co považoval za jednoduchou věc, se mu najednou zdálo příliš složité.
"Tak co se děje?" Sirius se probral ze zamyšlení.
"Já… já jen…" zadrhával se. Nešlo to. Nemůže a možná že ani nechce. "Já jen chci, aby si věděla, že tě miluju…" Nedokázal to. Jako kdyby mozek odmítal vydat dál informace o lži, kterou nechtěl spáchat. Ale už se stalo. Nedalo se to vzít zpět.
"Já tebe taky," usmála se na něj. Pak se k němu přitulila a pokračovala dál ve čtení knihy. Sirius ji objal jednou rukou, ale nedokázal ji plně vnímat. Ponořil se do svých špatných myšlenek. A do představ, jaké by to bylo, kdy se byl přiznal… Odpustila by mu? Nebo by to byl konec?
Ve Velké síni panovalo obvyklé veselí. Bylo šest hodin, což je doba večeře. Všichni se u jídla vesele bavili o zážitcích dne a smáli se. Zvláštní bylo, že se večeře účastnili všichni členové profesorského sboru. I dokonce profesor Brumbál, který poslední dobou na večeři vůbec nechodil. Potkat ho někdy u jídla se považovalo za opravdový zázrak.
Proto se někteří divili, co tady dělá.
"Proč myslíte, že tady Brumbál je?" zeptal se Petr.
"Nevím, asi má pro nás nějaké zprávy," řekl Remus a udiveně si ředitele prohlížel, který poslední dobou byl často zamyšlený a v obličeji měl ustaraný výraz, teď ale vypadal vesele.
"A vypadá to, že jsou dobré," řekl svou domněnku nahlas.
"Kdo ví," sdělil James, který se nechával od Lily krmit. Tenkrát, když se Lily dozvěděla o sázce, byla opravdu na Jamese naštvaná. Naštěstí ji dokázal přesvědčit, že to nebylo nic zákeřného. A ona mu naštěstí uvěřila. Dokonce mu přišlo, že jejich vztah byl díky tomu ještě pevnější.
"Vážení," ozval se z ničeho nic profesor Brumbál. Všichni najednou ztichli.
"Děkuji," řekl, když šum ustal. "Jak si jistě pamatuje, na začátku roku jsem vás upozorňoval, že připravujeme Vánoční ples, jehož součástí bude volba krále a královny plesu. Proto dovolte, abych vám právě dnes představil nominované, kteří se během celého prosince budou ucházet o vaši přízeň a také o hlavní cenu, to jest sto padesát bodů pro vítěznou kolej!" celou síní se ozval nadšený jásot. Brumbál pokračoval dál: "Hlasování bude probíhat pod přísným dozorem, takže žádné podvody!" pohledem projel celou síň.
"Poté co vybereme čtyři soutěžící dívky a čtyři soutěžící chlapce, upozorňuji, že se jedná pouze o soutěž pro sedmé ročníky, budete mít možnost hlasovat. Po večeři bude ve Velké síni umístěna speciální nádoba, do které budete vhazovat hlasy pro své favority. Myslím, že je to vše." V síni to začalo vřít.
"A teď můžeme přejít k představení všech osmi semifinalistů, které vybíral celý učitelský sbor. Samozřejmě se bral také velký ohled na přihlášky studentů."
Napětí v síni se snad dalo krájet. Všichni byli vyčkávali, zda se právě jejich favorit dostane do té "šťastné osmičky".
"Jako první tady máme Zmijozelskou kolej, kterou bude za pány reprezentovat…" chvilka napětí. "Pan Evan Rosier!" Okamžik na to se ozval hlasitý potlesk všech zmijozelských. Ostatní se k nim postupně přidali.
"A za dámy," pokračoval okamžitě Brumbál, "je to slečna Bellatrix Blacková!"
"Tak to bylo jasné," ozval se James a znechuceně se podíval směrem ke zmijozelskému stolu.
"Co na ni vidí, to nechápu…" poznamenal Sirius a dál sledoval profesora.
První dva nominovaní se posadili a bradavický ředitel se přesunul k mrzimorskému stolu, kde byli vybráni Peter Malkin a Valeria Vaneová, která svým tvrdým vzhledem působila spíše jako neprostupná zeď, než jako někdo, kdo má vyhrát soutěž popularity.
Z Havraspáru porota vybrala Derecka Kimbla a Helen Monreovou, která měla opravdu velké šance vyhrát. Byla to blondýna vyvinutá na těch správných místech, jak vždycky tvrdil Sirius. Ale to byl taky konec jejího vývoje. O jejím mozku se totiž toto tvrdit nedalo. Ano, byla to ona, kdo se řadil k těch "chytrým". Tak si ráda říkala.
"A teď poslední kolej - Nebelvír!" všichni zmlkli. Hodně lidí vědělo, že bude určitě vybrán Sirius, ale kdo bude reprezentovat dívky? Bylo tady hodně favoritek. Ale nikdo se neodvážil říct svůj tip nahlas.
Denise se z ničeho nic roztřepala kolena.
"Vždyť o nic nejde!" zanadávala si v duchu. Ale vůbec to nepomohlo. Nechtěla být žádnou královnou, ale už několik dní se dral na povrh jiný pocit. Ten, že by jí mohla být. Že na to má…
"Myslím, že to nebudeme moc natahovat. Za chlapce, je to pan Sirius Black!" Sirius okamžitě vyskočil na nohy a začal rozdávat úsměvy na všechny strany.
"Musím říct, že vybrat slečnu, která by hrdě reprezentovala nebelvírskou kolej, bylo velice obtížné. Bylo zde mnoho dam, které by si to určitě zasloužily, ale nakonec jsme se rozhodli, že to bude slečna… Denise Portmanová!"
"…Denise Portmanová, Denise Portmanová, Denise Portmanová…" Do háje, jak se vlastně jmenuje? Tohle jméno ji hučelo v uších pořád dokola a dokola. Že by to byla ona?
"Denise, gratuluju!" křiknul ji někdo do ucha. Aniž by věděla, co dělá, byla vytlačena několika osobami, aby se postavila. Nohy ji automaticky vypověděly službu, ale přesto vydržela stát.
"Lily?"
"Ano?" ozvala se zrzka.
"Říkal opravdu moje jméno?" šeptla.
"Jasně, že tvoje…"
Denise naprázdno polkla. Celá síň teď tleskala. Potlesk pro ni… Potlesk, který ji nikdo nevezme, který bude patřit jenom jí a nikomu jinému. Potlesk, který si bude pamatovat celý život, protože ji jasně říká, že je někdo. Že lidí o ní ví a váží si ji.
Na tváři se ji objevil úsměv…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Annika_ Annika_ | Web | 20. února 2007 v 20:19 | Reagovat

tak to jsem teda zvědavá, co podnikna bellatrix!...hrozná mrcha:D

2 mojemalickost00 mojemalickost00 | 20. února 2007 v 20:22 | Reagovat

Suprový, jedinečný, neodolatelný.......ale chtělo by to taky něco špatného po takovéhle várce slaďárny ;)

3 Mary-Ane Mary-Ane | E-mail | Web | 20. února 2007 v 20:26 | Reagovat

Hezký.... krása..... musí být spolu

4 malfoyse malfoyse | Web | 20. února 2007 v 20:35 | Reagovat

juuuuuuj..hrozne pekné :))...som zvedava ako to bude dalej...

5 Wigy Wigy | 21. února 2007 v 6:41 | Reagovat

Nádhera!!! Ale, teď co udělá ta potvora Belatrix...?=o)

6 Lupi Lupi | Web | 21. února 2007 v 12:11 | Reagovat

Ten koniec bol krásny... potlesk len pre ňu:) Neviem sa dočkať budúcej kapitoly - už som pomaly natiahnutá ako date na špagáte, že ako to dopadne:D Teda - ako sa to Denise dozvie:)

7 Qyx Qyx | 21. února 2007 v 12:27 | Reagovat

WOW to je nádherná povídka, miluju jí. :-D Fakt nemám slov jen tak dál a už se moc těšim na pokračování

8 jules jules | Web | 21. února 2007 v 14:52 | Reagovat

bella len do nich len do nich!!!! hiiih som skodoradostna viem ale bella je super!!!! a veelmi by ma potesilo ak by spravila nieco strasne! ta poviedka by dostala vecsi smrnc

jaaaaaaaaaj...belinka len do nich znic ich

9 jules jules | Web | 21. února 2007 v 14:53 | Reagovat

a kapitol sa mi paci!!! ten koniec je super fakt a to s tou bellou jaaaaaj tesim sa na dalsiu

14 je moje milovane ciselko takze dufam ze to bude neco riadne drsneho...

10 Kantouni Kantouni | 21. února 2007 v 16:26 | Reagovat

Krása ;) hlavně se nesmí rozejít..to bych asi nevydýchala! a kdyby přece, tak se musí zase rychle sejít  :D

11 SJU SJU | 21. února 2007 v 17:26 | Reagovat

Super:-) Už se moc těším na další (opět skvělou) kapitolu

12 Leni... Leni... | 21. února 2007 v 17:35 | Reagovat

sakra...takhle nas nechat napnuty...tos tam enmohla aspon anpsat co provede bellatrix?!...njn ja vim ze ne :'( :D :D :D

13 Lizz Lizz | Web | 22. února 2007 v 10:36 | Reagovat

No! Ta Bella se do toho určitě nějak hnusně zamotá! Mrcha!:))

Teda, ale kdy se ten Sirius konečně rozhoupe k tomu, aby jí to řekl? *vrtí hlavou* Ať si pohne, hošan, nebo se na něj naštvu!;) hehe.

14 mardom mardom | E-mail | Web | 22. února 2007 v 17:06 | Reagovat

myslím že tuším, co bude následovat :-) Ale jsem zvědavá, jakou tomu dáš formu, takže doufám, že to bude co nejdřív.

15 FARAH FARAH | E-mail | Web | 22. února 2007 v 21:13 | Reagovat

Jej! Super to bolo. Som zvedava, co ta potvora Bella chysta...hmm... uz sa neviem dockat pokracka a hlavne k Prokletym :DDD

16 Leia Leia | Web | 24. února 2007 v 15:52 | Reagovat

skvělý, rychle pokračování =)

17 Twiggy 33 Twiggy 33 | Web | 24. února 2007 v 18:47 | Reagovat

Páni, už jsem tu tak dlouho nebyla, že jsem prošvihla pokračování...*stydí se až za hrob*

Mrcha jedna pruhovaná (Bella), mám takový neblahý tušení, že to nedopadne dobře, Sirius to 100% Denise neřekne a Bella ho předběhne...sákriš, ale budu optimista :)

Aspoň, že Denise je v tý soutěži, zaslouží si to :)

18 Nelien Nelien | Web | 24. února 2007 v 23:31 | Reagovat

no teda... nedýchám!!! fakt nedýchám!!! uf... už jo :D tyjo happynidíku!! tak to je něco! ještě že to čtu takhle pozdě a všichni u nás už dávno spinkaj, protože kdyby viděli, jak debilně se tady uculuju, tak by si fakt už mysleli, že jsem se definitivně zcvokla! :D je to fakt úžasný! krásná kapitola, celá jsem se u toho klepala... a vidím to stejně jako twiggy... špatně :(( já se bojim!! chudášek siri to vodnese, co?? nééé... tyjo... ale bylo to super ;)

19 nomi nomi | Web | 25. února 2007 v 18:57 | Reagovat

jeee....zase podarena kapitolka.....ale skoro dalsiu...som zvedava ci sa sirius dokope a jej to povie alebo(to predpokladam viac)..sa to dozvie od tej hnusoby belatrix.....tak sup sup pis..:):):):):)

20 kuna kuna | E-mail | Web | 26. února 2007 v 8:48 | Reagovat

moc hezké...Ale Sirius by jí to vážně už měl říct...nebo jí to řekne ta odporná Belatrix a to nechci

21 kristyna kristyna | Web | 4. března 2007 v 9:13 | Reagovat

tohle je úplně úžasná povídka a sirius s denise jsou úplně dokonalý, tak a´t jim to vydrží dlouho, pls a taky si myslim, že by jí to sirius měl říct, aby se to nedozvěděla od belatrix...

fakt moc hezký, máš talent...

22 Gify Gify | Web | 6. března 2007 v 14:37 | Reagovat

Jules ty si fakt prípad :D taka škkodoradosť no fuj na teba :D inak Happy ryhlo pisaj bo neviem dočakať! :D to  som teda zvedavá ako toto ešte skomplikuješ hihihi

23 Mirka Mirka | Web | 13. března 2007 v 21:45 | Reagovat

super...kdy bude pokracko???pls dáááááááááááááááááááááááááááááááááááááál...

24 Sashenka.. Sashenka.. | E-mail | 14. března 2007 v 11:18 | Reagovat

tý joooooooooooo to je jak kdyby to psala sama Rowlingová!!!!!!!!!!!

akorat možna moc sladárny ale nevadí je to fakt ůůžžžžžžžžžooooooooooo!!!!!!!!!!

25 luna luna | 16. března 2007 v 12:53 | Reagovat

Smekám pomyslný klobouk před tvým uměním. Je to SKUTEČNĚ MOC krásný!

26 semča semča | 18. března 2007 v 17:07 | Reagovat

ty jo...uplne sem se do tech tvych pribehu zacetla....doufam ze bude brzy pokracovani!!! :o)

27 SilenceDevil SilenceDevil | 21. března 2007 v 18:56 | Reagovat

tak jo ze zacatku to bylo naprosto jedinecny ale happy pozor uz to zacina bejt malinko clishe!!!!!!!!!uz to zacina bejt podobny tem VSEM povidkam o Siriovi...=)(sirius se strasne zamiluje zrovna do tyhle holky...)tak preju hoooodne stigra a at to je furt tak sqely jako to je dotud

PS:uz uber na ty sladarne:-D

PPS:hele ze to je podle toho filmu takova normalni holka?%-)

28 happy happy | 22. března 2007 v 21:23 | Reagovat

Umg... tak pokráčko je už dávno napsané, ale aby se tady objevilo, stěžujte si jinde... :oP (např. u mého beta-readera)...

to SilenceDevil: No, abych se přiznala, měla to být nechutná slaďárna... :(  A nejspíš i bude... Holt, to už asi nezměním.

Ano, je to "mírně" podle filmu (proto taky ta slaďárna!!! :oP) Jinak - díky za komentář!

29 SilenceDevil SilenceDevil | 23. března 2007 v 22:36 | Reagovat

nemas vubec za co=)ale pls neskaz to hm?´=)moc se mi to libiiiii

30 Ililik Ililik | E-mail | Web | 5. října 2007 v 23:08 | Reagovat

Je to nazec povídka a to už mi nikod nevymluví...super, krásné, bravurní, jedinečné, nepřekonatelné, grandiózní, a tím můj výčet končí, protože si musím nějaký slovíčka nechat na příště

31 Nika (Verča) Nika (Verča) | E-mail | Web | 13. prosince 2007 v 18:43 | Reagovat

ty ve.. :oD... furt se nemůžu zbavit dojmu že bela jí to řekne a ona ůpošle siria do.. na fialky.. no dem dám.. mocky pěkný.. :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama