17. kapitola - Ve dvou se to lépe táhne

17. září 2007 v 17:44 | happy |  Taková normální holka
Nemusíte se štípat do ruky, opravdu nespíte. Konečně jsem se překonala (a co víc, překonal se můj beta-reader) a je tady další kapitola!
Jsem to ale šikulka, co?
No a kde jsme to skončili? Heh, to vám neřeknu, protože to sama nevím... :oP Ale né, dělám si srandu. Samozřejmě, že to vím. Začínají Vánoční prázdniny, většina studentů se rozjíždí do svých domovů, tak jako Denise. Kdopak ji navštíví?
Přeji krásné čtení a komentáře prosím!!!
Jedno důležité uporoznění - RATING: od 18 LET!

Denise si přitáhla nohy blíž k tělu. Na opěradle křesla měla rozloženou knihu, kterou dostala od otce k Vánocům. Přála si ji už dlouho, ale dnes, když si v ní konečně četla, ji nedokázala pořádně vnímat. Věty, slova i písmenka se ji rozplývaly před očima. V hlavě ji podivně hučelo, jako kdyby se svět kolem ní přestával otáčet.
"Denise, dáš si vánoční punč?" ozval se ve dveřích otec. "Denise?" ozval se znovu, když dcera neodpovídala.
"Hm?" Konečně se probrala z podivného transu a zrak stočila od knihy k otci.
"Ptal jsem se, jestli si dáš punč…"
"Jo, jasně. Ráda…" odpověděla a na rtech vyloudila lehký úsměv.
Její otec kývnul hlavou a vydal se zpět do kuchyně. Přesto si nemohl nevšimnout podivného výrazu ve tváři Denise. Od doby návratu z Bradavic se chovala zvláštně. Nebyla ani smutná, ani veselá, ani zamyšlená, ani unavená… Prostě jako by byla duchem úplně jinde.
Hnědovláska zavřela knihu a položila ji na vedlejší stolek. Stejně by ji už dál nedokázala číst. Od příhody na nádraží uběhly už tři dny a ona pořád nedokázala přijít na to, co tím vystoupením chtěl Sirius dokázat.
Když ji chtěl využít kvůli sázce, proč ji stále obtěžuje? Nemohla se zbavit dojmu, že je zatím něco víc než sázka. Ale stále nemohla přijít na to, co to může být.
Venku zuřila vichřice. Denise si toho všimla, když jedna z menších větví narazila do okna. Pořádně se vylekala. Najednou se otřásla zimou, proto se zachumlala víc do deky, ale když poznala, že to ji před chladem moc neubrání, dřepla si ke krbu a vhodila do něj několik polen dřeva. Plameny okamžitě začaly olizovat dřevo svými tenkými šlahounky. Vzápětí pocítila nárůst tepla.
Pak se vrátila zpět do křesla. Její otec se zrovna vracel z kuchyně, v rukou měl dva šálky ze kterých stoupal dým. Podal jeden Denise a sám se usadil do křesla naproti.
"A co já?" ozval se bratr Tim, který si hrál se stavebnicí.
"Hele, nejsi na to trochu malej?"
"Náhodou jsem vyrostl o dva centimetry!" bránil se hrdě.
Denise se jen vesele zazubila. Otec mu přeci jen dovolil napít se. Ale všeho s mírou.
Tohle byla dokonalá idylka. Klid, mír a pohoda. Žádná otravná škola, profesoři a úkoly… Mohla prostě vypnout, nic nedělat.
Lehce se na tátu usmála, ale ten nevypadal zrovna dobře. V obličeji byl doslova rudý.
"Tati, jsi v pořádku?" zeptala se.
"Ale jo, to bude fajn…" odpověděl, ale hned na to se začal dávit nesnesitelným kašlem. Na nic nečekal a okamžitě si to zamířil do kuchyně. Denise na něj překvapeně koukala. To bude nejspíš určitě chřipka. Slyšela, že v okolí tady teď řádí. Byla pravda, že otec byl poněkud pohublejší a bledší než si jej pamatovala posledně, ale nepřikládala tomu velký význam. Však, než odjede, ještě ho vykrmí. Táta nebyl zrovna přeborník ve vaření, proto když mohla, ráda mu vždycky něco dobrého vyvařovala.
"Takhle kašle už dlouho," ozval se zamračený Tim.
"A jak dlouho?" zeptala se překvapeně.
"Asi dva měsíce," řekl. Pak se znovu zaměřil na stavebnici, se kterou si hrál. Denise to zarmoutilo zatvářila ustaraně. Že by to nebyla jen obyčejná chřipka?
Vstala z křesla a šla do kuchyně, kde byl i její otec. Chtěla zjistit pravdu.
"Tati?" zeptala se a nakoukla do kuchyně. Ten zrovna polykal jakési prášky a zapíjel je vodou.
"Ano, beruško?"
"Je všechno v pořádku?" zeptala se opatrně.
"Proč by nemělo být?"
"Nevím, zdáš se mi nějaký nemocný."
"To nic není, jen mě trápí kašel. Vzal jsem si nějaké léky, za chvilku to bude v pořádku," usmál se zářivě. Přitom ji ale neuniklo, že je to smutný úsměv.
Zrovna chtěla něco namítnout, ale právě se ozval zvonek.
"Kdo by to mohl být? V tuhle dobu a v tomhle počasí?" pomyslela si.
"Jdu tam," prohlásil Denisin otec a než ho stihla zastavit, už stál v předsíni.
Nastražila uši.
"Vítejte, vás bych tady nečekal!"
"Dobrý večer, pane Portmane. Doufám, že neobtěžuji," ozval se veselý hlas.
"Jak by jste mohl, vždyť jsme vás očekávali!"
Okamžik na to už v předsíni stál Sirius, který se vesele bavil s panem Portmanem. Sice byl celý promočený, z vlasů mu dokonce kapala voda, ale na jeho dobré náladě to nic neměnilo. Denise začala do hlavy stoupat krev. Co si o sobě myslí? Celá rozzuřená vyrazila za nimi. Byla připravená Siriuse vyhodit, ale veselý výraz v otcově obličeji ji donutil přistoupit na jeho hru.
"Ahoj, zlatíčko!" řekl Sirius mile a políbil svou přítelkyni na tvář.
Denise byla v šoku. Zase ta jeho komedie.
"Ahoj, zlatíčko," řekla mrzutě s důrazem na poslední slovo.
"Půjdeme do obýváku, ne?" řekl pan Portman.
"Když dovolíš, tati, musím si tady se zlatíčkem promluvit. O samotě…" dodala, když viděla otcův nechápavý výraz.
"Oh… Dobře, rozumím vám. Nenechte se rušit," řekla se šibalským úsměv na rtech.
"Tati!" okřikla ho Denise.
Dál už to nekomentovala a začala Siriuse vléct do schodů. Když došli nahoru zavedla ho až do posledních dveří na konci chodby.
Ocitli se v menším pokoji. Pod oknem stála postel. Přímo naproti, v rohu, byl psací stůl a nalevo mohutná skříň. Ještě tady stála menší knihovna, ve které byly většinou učebnice.
Sirius se neustále rozhlížel po místnosti, kdežto Denise soptila vzteky. Myslí si, že se může jen tak přijít. Z brašny vytáhla hůlku.
Sirius byl připravený na cokoliv, ale že by na něj vytáhla hůlku, to nečekal. Musel uznat, že za poslední půlrok se v zaklínání hodně zlepšila.
"Co chceš dělat?" zeptal se. Přitom se snažil nedat najevo svůj strach. Byl sice nepatrný, ale byl tam.
Denise měla sto chutí ho uřknout, ale nakonec to neudělala. Zamumlala jen několik nesrozumitelných slov směrem ke dveřím. Ty rudě zazářily a poté zář opět pohasla.
"Bariéra proti odposlouchávání?" zeptal se udiveně Sirius.
"Přesně tak. Nechci, aby táta slyšel, jak na tebe křičím," každým slovem se stupňovala intenzita jejího hlasu.
"Ale…"
"Co sis myslel?" vyštěkla, aniž by ho pustila ke slovu. "Myslíš si, že když sem jen tak napochoduješ, že bude všechno v pořádku?"
"Ale, Denise…"
"Žádné ale. Co tím chceš dokázat? Chceš mě snad ještě víc ponížit?"
"Proč?"
"Neskákej mi do řeči! Já už ti dávno řekla, že nejsem tvoje panenka na hraní! Už mám dost toho, jak se mnou všichni zametají!" Denise křičela dál. Siriuse ty slova bodala hlouběji a hlouběji do srdce, ale musel jí říct pravdu. Že se do ní zamiloval a že ji nechce ztratit. Ale jak bylo vidno, nechtěla ho pustit ke slovu.
"… dej mi konečně pokoj! Zkla-" víc nestihla říct, protože Siriusovi došla trpělivost. Než si stihla uvědomit, co se děje, byla v jeho náručí.
Sirius ji surově políbil. Pak se od ní odtáhnul. Čekal pořádnou facku nebo další křik, ale nic se nedělo.
Denise si ani neuvědomila, že při polibku zavřela oči. Zprudka je proto otevřela a překvapeně na něj zamrkala.
"Co to…" řekla poplašeně a o krok ustoupila dozadu. Předtím mu tak nadávala, ale teď nebyla schopná jediného slova.
Sirius na nic nečekal a udělat to znova. Líbal ji surově až dravě… S nahromaděnou vášní, kterou jen dokázal dát. Nejvíc jej ale potěšilo, že mu Denise začala polibky opětovat. Když se pak přesunul od rtů níž, k dekoltu, nebyla schopná jediného pohybu.
"Pusť mě," šeptla slabě, i když věděla, že tohle nechce. Její mozek přestal pracovat a celou ji ovládalo tělo, kterým projížděla náhlá vlna vzrušení.
Ruce se ji třásly, kolena se ji podlamovala a kdyby ji Sirius tak pevně nedržel v náručí, jistě by upadla pod tíhou vášně, která ji spalovala. Chytla ho kolem krku a prsty mu zajela do vlasů.
Sirius si to z jejího dekoltu zamířil zpět ke rtům, kde si prodral cestu do úst. Denise se chvíli zdráhala, pak se ale i ona ponořila do smyslné hry jazyků.
Rukou zajel nejen pod svetr, ale rovnou pod tričko.
Připadala si jako omámená. Nezmohla se na jediné pohnutí, na jediný pohyb. Zloba a nenávist, kterou ještě před chvílí pociťovala, se ztratily ve vlně rozkoše a touhy. Tohle nikdy necítila… Šokovalo jí to a zároveň i těšilo.
Ani si to neuvědomila, ale za chvíli její svetr ležel na zemi. Vůbec ji to nevadilo. Právě naopak. I ona odepnula několik málo knoflíků Siriusovy košile a ta okamžitě dopadla vedle svetru. Bříšky prstů projížděla po jeho vypracovaném těle a přitom vnímala jeho opojnou chuť. Sirius ji zároveň neustále líbal, poté na zem spadlo i její tričko.
Ani se nenadáli a už leželi na posteli. Denise vůbec netušila, jak se tam dostali, ale nechtěla to zrovna teď řešit. V tuhle chvíli dokázala vnímat pouze Siriuse, tak jako vnímal on jen ji. Nechápal, co se to s ním dělo. Už měl několik dívek, ale žádná s ním nedokázala udělat tohle.
Po chvilce zápolení se mu podařilo s Denise sundat kalhoty, které následovaly ty jeho. Ležela před ním téměř nahá. Připadala mu krásná, krásnější než kterákoli jiná. A to nejenom na těle, ale i na duši. Proč si ji nevšimnul dřív? Proč mu štěstí sedlo na nos, ale on si jej nevšimnul?
"Stalo se něco?" zeptala se, když si všimla jeho upřeného pohledu.
"Jsi tak krásná…" šeptl a přitom se na ni usmál. "Odpusť mi…"
Denise pokývala hlavou. "Pšššt… Teď nic neříkej, prosím." Tentokrát ho ona vášnivě políbila.
Sirius už to vzrušení nemohl vydržet. Rychle z ní strhnul poslední zbytky prádla.
Jako hladový vlkji začal jazyk přejíždět od dekoltu směrem k bradavkám a níž…
Znovu se na ni podíval. Bylo v tom tolik očekávání. Jemně tedy do ní vstoupil. Denise sykla bolestí… Pomalu se začal pohybovat dopředu a dozadu. Postupně přidával na intenzitě.
Zprvu jí to působilo bolest, ale s každým vniknutím byla menší a menší.
Oba se cítili neuvěřitelně. Jako kdyby každou jejich částečkou těla projížděla neuvěřitelná vlna energie, která nabírala na intenzitě a měla každou chvílí vybuchnout.
Sirius se pohyboval stále rychleji, až mu na čele vyrašil studený pot. Vůbec nevnímal, jak mu Denise zajíždí nehty hluboko do zad. Jediné, co dokázal chápat byla jedině ona a stupňující vzrušení, které se každou chvílí mělo v obrovské vlně dostavit ven.
Slabě zasténal. Na okamžik přivřel oči. Byl unavený, ale přesto nejšťastnější, kdy mohl být. Opřel se o lokty a pozoroval Denise, která slastně přivírala oči. Přitom se mírně usmívala. Svalil se na bok vedle ní a nepřestával ji pozorovat. Tahle chvíle patřila jenom jim. Ani jeden nemusel nic říkat. Oba věděli, co k sobě cítí. Sirius přesto věděl, že to musí říct a dokázat to ,nejenom Denise, ale hlavně sobě. Chtěl si dokázat, že to zvládne, že to jednou dokáže říct, opravdově a skutečně. Přetvářka a lež v tuhle chvíli tady neměly místo.
"Miluju tě, Denise," řekl tiše, ona ty slova přesto slyšela. Přišlo ji to jako slastná hudba. Poznala, že je to pravda. V tomto by nikdo nedokázal lhát a už vůbec ne v tuto chvíli.
"Já tě taky miluju," odvětila a upřela na něj zrak svých modrých očí.
To byla jediná slova, která mu stačila. Víc nepotřeboval vědět. Jediné, co mu teď stačilo, byla Denise, která se tulila v jeho náručí. Vychutnával si teplo jejího těla, tak jako ona toho jeho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jingles Jingles | 17. září 2007 v 17:56 | Reagovat

Nádhera, super, skvělý!!! Nemám slov...

2 pasu-Hanka pasu-Hanka | E-mail | Web | 17. září 2007 v 18:13 | Reagovat

fíha! skvělá kapča! těším se na pokráčko :D Jo a bude někdy ještě nějaká ta kapitolka k tvojí povídce Prokletí??? (Kdy???) :)

3 III III | 17. září 2007 v 18:50 | Reagovat

Úžasný!!! krása

4 Drachia Drachia | 17. září 2007 v 19:34 | Reagovat

Volejme třikrát sláva a čtyři dny se radejme! Happy napsala novou suprovou kapitolu! Hurááááá! Hip, hip, huráááá! :))))

5 Gify Gify | Web | 17. září 2007 v 19:59 | Reagovat

ciiii sa mi sniva? waaaaw happy dačo napisala! :D

6 age age | Web | 17. září 2007 v 20:24 | Reagovat

super super super ... uz jenom fakt, ze je dalsi kapca. Priznavam, ze kdyz sem videla to varovani, trochu ve mne hrklo. Mno ale nic proti tomu ... kapitolka uzasna ;D

7 Nika Nika | Web | 17. září 2007 v 22:37 | Reagovat

Waw! Keď som videla novú kapitolu, nemohla som uveriť vlastným očiam! :) Strašne som sa potešila. Kapitola bola nádherná a oplatilo sa na ňu tak dlho čakať... Dúfam, že ďalšia kapitola tu čo najskôr pribudne :D

8 Peťula Peťula | E-mail | Web | 18. září 2007 v 10:27 | Reagovat

Jůůů další kapitolka, budu volat hurá a tři dny se radovat. Byla moc, moc hezká. Už se hrozně těším na pokráčko, snad bude dřív než tato kapča.

9 Victory Victory | Web | 18. září 2007 v 15:18 | Reagovat

super!!! konečně jsme se dočkali, je úžasné, jaký rychlý spád vše má:-)

10 Cee Cee Webb Cee Cee Webb | E-mail | Web | 18. září 2007 v 15:48 | Reagovat

Normálně píšu delší komenty, ale po tomhle nějak nemám slova.

Úžasný. ♥

11 Zuzana Zuzana | 18. září 2007 v 16:55 | Reagovat

Pěkné...

12 TTM TTM | Web | 18. září 2007 v 18:33 | Reagovat

hihihi... myslim, ze to tady uz bylo vse receno, takze se k nim jenom pridavam... nevim ale happy naco tam davas rating, kdyz vis ze to stejnie kazdy bude cist a cim vyssi rating tim to budou cist mladsi osoby... viz me, ale ja sem beta...:D:D:D

13 TTM TTM | Web | 18. září 2007 v 18:54 | Reagovat

btw happy, jakto ze si sem nedala tu betovanou kapitolu, je to sranda... kdyz predtim mel clovek(beta) zelenou navstevu...

14 Miky Miky | 18. září 2007 v 19:48 | Reagovat

Bože nemohla jsem uvěřit svým očím! Další kapča a ještě k tomu tak dokonalá! Newím co říct. Kritika žádná a chvála...by sme tu byly do vánoc:o)

15 Morgana Ehran Morgana Ehran | E-mail | Web | 19. září 2007 v 15:24 | Reagovat

no výborne:)) skvelá kapitola:) mám tuhle povídku ráda, dobre odreaguje, je ctivá a dobre napsaná... nevíc sex - to je moje:)))

16 nomi nomi | Web | 19. září 2007 v 18:25 | Reagovat

všetci všetko povedali,,...tak čo ešte dodať???jednoducho Hurááááá..!!:):)Nová kapitolka je na svete!!!:):):)tak nech je tu čím skôr ďalšia:):):)

17 Will Will | 19. září 2007 v 18:52 | Reagovat

Je to moc pěkný, moc se ti to povedlo

18 C.ind.ere.lla C.ind.ere.lla | Web | 19. září 2007 v 21:01 | Reagovat

že ti trvalo, než jsi napsala další kapču! Ale stálo za to si počkat, moc se to povedla!

19 jasmine jasmine | Web | 21. září 2007 v 7:13 | Reagovat

teda, tos mě překvapila, paráda

20 Tess Tess | E-mail | Web | 21. září 2007 v 17:52 | Reagovat

Když jsem uviděla novou kapču, myslela jsem si, že se mi to zdá! :)) Sice mi ještě nebylo 18 a ještě dlouho nebude ;D, ale prostě jsem neodolala. Napsalas to fakticky nádherně, moc se mi to líbí. Sirius *in love*

21 barbora barbora | 21. září 2007 v 20:47 | Reagovat

perfektne:DD uplne uuuuuzasne:DDD tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim sa na dalsiu:DDDDDDDDD

22 Ililik Ililik | E-mail | Web | 7. října 2007 v 12:55 | Reagovat

Tak tahle kapča byla bravurní...super, skvělá, romantická, nespoutaná, veselá, smutná, prostě úžasná :o)

23 Sasukeya Sasukeya | 2. listopadu 2007 v 10:20 | Reagovat

tak toto nemalo ani najmensiu chybicku... mala by si pisat intimne sceny castejsie... =DD

24 Nika (Verča) Nika (Verča) | E-mail | Web | 13. prosince 2007 v 19:28 | Reagovat

teda.. no to sem nečekala.. :oD

25 pepenka5 pepenka5 | E-mail | Web | 16. prosince 2007 v 19:53 | Reagovat

Je to super!Ja síce ešte nemám 18 ale bolo to super!Trikrát nie osemkrát hurá  happy-katke.blog.cz!!!!!!!!!!!!!!!!! Zbožnujem ťa!!! Cmaaaaaaaq

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama