Prosinec 2007

Closed

29. prosince 2007 v 0:33 | happy |  Kolem blogu
Per aspera ad astra - Přes překážky ke hvězdám.
Lidičky, nemá smysl to dál protahovat. Vy jste to věděli, já jsem to věděla... Delší dobu se tady nic nedělo a nemělo smysl nechat vás čekat na další kapitoly.
Vím, že vymlouvat se na čas je otřepané a stále stejné. Vím to... Čas by se možná i našel, ale co hlavně chybí a bez čeho nemůžu psát je chuť. Nevím, jak dál a když už vím, jak dál, nevím jak to napsat. Před víc než měsícem jsem posílala beta-readerovi dvě kapitoly k povídce, ale už tenkrát to nebylo ono. Bylo to nudné, zdlouhavé a o ničem. :o(

Už ani fanfiction moc nečtu. Někteří jste si i všimli, že už nechodím moc často na blogy, jak bývalo mým zvykem, ale na některé nezanevřu nikdy!
Navíc v květnu mě čeká maturita, měla bych se začít učit, ale nějak se pořád do toho nemůžu dostat. :o(
Teď se chci ještě chvíli věnovat svému druhému blogu, ale i tam to nejspíš brzy zabalím...

Netvrdím, že se k psaní fanfiction nikdy nevrátím - vrátím se, určitě, ale taky vím, že dřív než po maturitě to nebude. Bohužel.
Mějte se krásně, lidičky, užívejte života plnými doušky a vstupte do nového roku 2008 s těmi nejlepšími přáteli, jak nejlépe to půjde.
Vaše happy :o)

Šťastné a veselé!

24. prosince 2007 v 15:43 | happy
A pro roce tady máme zase Vánoce. I já se tedy připojuji k dlouhé řadě lidí a všem Vám chci popřát krásné Vánoce, do nového roku 2008 jenom to nejlepší a ať se Vám splní ta nejtajnější přání!

Šťastné a veselé všem!

Ceny

2. prosince 2007 v 16:28 | happy |  Kolem mě

Jistá osoba si stěžovala (nebudeme jmenovat, viď Anniko :oD), že už dlouho nebyla aktualizace - což je taky pravda. Hodilo by se mi, aby měl den aspoň 48 hodin.